,

8 urodziny Szkoły Tańca Dance Floor Kings – Pana Adama Foksa Warszowice OSP – 02.07.2022 r.

8 urodziny Szkoły Tańca

Dance Floor Kings – Pana Adama Foksa

Warszowice OSP 02.07.2022 r.       

Po 3 – letniej przerwie spowodowanej pandemią covid-19, 02 lipca 2022 roku w sali OSP w Warszowicach, Pan Adam Foks świętował uroczyście

8 urodziny swojej Szkoły Tańca – Dance Floor Kings.

Po zakończeniu roku akademickiego UTW w Żorach 2021-2022, uczestnicy warsztatatów tańca linowego country na UTW, chętnie przyjęli zaproszenie prowadzącego warsztaty P. Adama Foksa do świętowania 8 urodzin Szkoły Tańca – Dance Flooor Kings w OSP w Warszowice, tj. w dotychczasowym miejscu świętowania urodzin Szkoły. Nie uczestniczyłam osobiście w uroczystości, ale ze zdjęć i opinii prezentowanych na Facebooku przez uczestników imprezy, była ona jak zawsze udana.Świętowało wspólnie około 120 osób, głównie kobiet obdarowanych czerwoną różą i kilku mężczyzn uraczonych piwem.

Większość uczestniczek uroczystości miała czarne koszulki ze złotym logiem szkoły, ( a reszcie uda się może uzupełnić ten brak z pomocą P. Adama w najbliższym czasie ) i świetnie prezentowały się na parkiecie.

Poza tańcami linowymi, zatańczono skoczną – integrującą wszystkich polkę belgijkę.

Pan Adam zaproponował też udział w konkursie trudnego układu tańca Walca na 4 strony, który zakończył w towarzystwie 3 uczestniczek, w tym naszej Gosi Niemiec, która przypomniała, że to był walc, który tańczyła też zmarła w 2017 roku nasza Ania Potęga.

Był, jak zawsze bardzo smaczny tort z dedykacją „Na dobry początek”, a Pan Adam otrzymał od wszystkich tańczących grup prezenty, szczere życzenia i gromkie sto lat.

Na zakończenie, Pan Adam zaprezentował wraz ze swoją uroczą partnerką popisową salsę.

Był to, jak zawsze miło spędzony czas i chcemy mieć nadzieję, że uroczystość z okazji urodzin szkoły rozpocznie kolejny etap w rozpowszechnianiu tańca liniowego wśród słuchaczy UTW.

Gratulujemy Panie Adamie, życzymy zdrowia i dalszych wspaniałych sukcesów w rozwoju szkoły. 

Dziękujemy za zdjęcia i informacje z uroczystości: Marysi Matysiak, Karolince i Ludwikowi Glanertom, Gosi Niemiec.

Relacja: Helena Karwot

Zarząd UTW w Żorach