24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

wośp

24 Finał
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
pod hasłem: „Mierzymy Wysoko”
zbieramy pieniądze na zakup urządzeń medycznych
dla oddziałów pediatrycznych oraz
dla zapewnienia godnej opieki medycznej Seniorom.
10.01.2016 r.

W niedzielę 10 stycznia 2016 r. słuchacze UTW, niezależnie od przekazanej już na konto WOŚP kwoty 155 zł i osobistego wsparcia finansowego WOŚP, wzięli udział w imprezach organizowanych z okazji 24 Finału WOŚP i zaprezentowali się:
– na scenie MOK w Żorach w 2 pokazach tańca Zumby Gold prowadzonym przez niezrównaną naszą instruktorkę Joannę Dziedzic;
– w V Gliwickim Biegu Orkiestrowym organizowanym przez Fundację „Biegamy z sercem”, z którą paru słuchaczy UTW w Żorach od kilku lat współpracuje. Na prośbę organizatorów uczestnicy  imprezy mieli być przebrani i słuchacze UTW nie zawiedli, co potwierdzają zdjęcia naszej wiceprezes Ani Potęga.
Bardzo dziękujemy za udział w imprezach naszym słuchaczom: w Żorach 11 osób, w Gliwicach 7 osób, a tak na marginesie trochę mało jak na grupy tańczące Zumbę gold na UTW w Żorach /ponad 50 osób/, ale trzeba też podkreślić, że nasi słuchacze byli na sali MOK i oklaskiwali nasz występ. No i co ważne, z naszą grupą zumby gold cała sala w MOK nietylko najmłodsi, tańczyli „chocolate”.
Oto kilka zdjęć naszych słuchaczy w strojach z biegu w Gliwicach, a zdjęcia z występu na scenie MOK w Żorach możemy obejrzeć na stronie „Tańczymy..” Żory.

Zarząd UTW w Żorach

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz