,

III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA BĘDZIN.

III OGÓLNOPOLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA

MIASTA BĘDZIN.

Będzin 28.10.2017r.

Tancerze z 54 klubów tanecznych z całej Polski zaprezentowali się na turnieju tanecznym zorganizowanym przez Klub Tańca Sportowego PERFEKT Będzin.

Niepowtarzalny klimat zapewniała profesjonalna oprawa muzyczna i artystyczna, dominowały uśmiech i dobra zabawa.

Nasz Uniwersytet reprezentowały 2 pary /Karolina i Ludwik Glanertowie oraz Małgorzata Niemiec i Ryszard Wesołowski/, tancerze zrzeszonego w Polskim Towarzystwie Tanecznym klubu tańca GOLD DANCE UTW ŻORY, który prowadzi z ujmującym uśmiechem Pani Agnieszka Szewczyk.

W Będzinie prezentowaliśmy się w klasie F w kategorii Senior III w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Swój pierwszy występ na tym Turnieju możemy zaliczyć do udanych.

Z Turnieju każda para przywiozła po 2 medale /Gosia i Rysiek/ złoty medal i puchar w tańcach standardowych oraz brązowy medal w latynoamerykańskich, para /Karolina i Ludwik/srebrny medal w tańcach latynoamerykańskich i brązowy medal w standardzie .

Podczas Wieczornej Gali Tańca odbył się specjalny Pokaz Zwycięzcy Ostatniej Edycji „Dancing with the Stars” – Jana Klimenta ze swoją partnerką Lenką Kliment.

Byliśmy pod wrażeniem występu, mieliśmy też przyjemność zrobić sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Cały dzień dostarczył uczestnikom, jak i publiczności wielkich emocji dzięki widowiskowemu pokazowi prawdziwej sztuki jaką jest taniec.

Dziękujemy Żorskiemu Centrum Organizacji Pozarządowych i klubowi „Wisus” za możliwość przeprowadzenia treningów tanecznych, Gminie Miejskiej Żory za współfinansowanie naszego Uniwersytetu oraz instruktorce Agnieszce Szewczyk i koleżankom za doping, wsparcie i udostępnienie zdjęć.

Relacja Ryszard Wesołowski

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz