Indyjskie warsztaty dla dzieci

Indyjskie warsztaty dla dzieci

blok rodzinnyWszystkie dzieci gorąco zapraszamy wraz z opiekunami w sobotnie popołudnie 26 listopada do MOKu w Żorach na Indyjskie Andrzejki w formie Gry Edukacyjnej (Blok rodzinnych warsztatów) .

Spotykamy się o 15.00 na dużej sali MOK, gdzie zostaną przestawione zasady gry i dzieci dowiedzą się co nieco o kulturze Indii. Po kilku minutach będzie już można korzystać z wszystkich atrakcji:

  • Pomalujecie indyjskie słoniki z gliny

  • Zrobicie własny próbnik zapachów indyjskich

  • Złożycie geograficzne puzzle

  • Nauczycie się podstawowych figur jogi

  • Zatańczycie indyjski taniec

  • Ubierzecie sari (dziewczynki) lub turbany (chłopcy)

Na każde dziecko, które weźmie udział w warsztatach będzie czekała nagroda. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ponadto będziecie można zakupić indyjską przekąskę i spotkać oryginalnie ubrane osoby 😉

Po warsztatach o 17.00 rozpocznie się Festiwal Podróży i Nauki Opinie, którego tematem przewodnim będą Indie, a o 20.00 spektakl Romeo i Julia w Indiach.

Więcej o festiwalu: www.festiwalopinie.com.pl

Termin i miejsce: 26 listopada (sobota) 2016 r., Warsztaty dla dzieci: 15.00 -17.00, Miejski Ośrodek Kultury w Żorach, Dolne Przedmieście 1

Organizator: Stowarzyszenie Międzykulturowe MALOKA we współpracy z MOK Żory. Festiwal dofinansowany ze środków Gminy Miejskiej Żory.

WSTĘP WOLNY! Bez biletów, rezerwacji i opłat – zapraszamy wszystkich chętnych!!!

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz