,

Malokowicze! – 18 listopada o godzinie 19.00 zapraszamy do MOK-u w Żorach na spotkanie z Allą Brożyną – Ukrainką

Drodzy Malokowicze!

W najbliższy poniedziałek (18 listopada o godzinie 19.00) zapraszamy na spotkanie z Allą Brożyną – Ukrainką zakochaną w naszym mieście.

Stowarzyszenie Międzykulturowe MALOKA od dwóch lat pomaga przy realizacji projektu „Doświadczenia migracyjne mieszkańców Żor”. Dzięki temu projektowi poznajemy osoby w naszym mieście o bogatych doświadczeniach międzykulturowych. Cieszymy się na spotkanie z Allą, która podzieli się z nami swoją historią i opowie nam, jak odnaleźć się w obcym kraju, zmienić zawód i zacząć realizować polsko-ukraińskie projekty społeczne. Z jakimi problemami borykają się obcokrajowcy przyjeżdżający do Polski oraz chcący asymilować się z lokalnym społeczeństwem, oraz jakie projekty dla obcokrajowców są realizowane w Żorach i Rybniku.

Na spotkaniu pragniemy rozdać Wam ulotki promujące festiwal OPINIE – POLARNY WEEKEND. W tym roku spotykamy się 23 i 24 listopada. W sobotę zapraszamy na Rodzinną Grę Edukacyjną, a w niedzielę na Spotkanie Polarne z trójką prelegentów. Na obydwa wydarzenia zapraszamy z wejściówkami, które można odebrać w MOK-u, oraz w najbliższy poniedziałek na spotkaniu malokowym !!!

Pamiętajcie, że nie trzeba być członkiem MALOKI, aby na nasze spotkania przychodzić.

Gorąco zachęcamy do członkostwa w stowarzyszeniu MALOKA – wystarczy wpłacić składkę w wysokości 35 zł (składka roczna) na konto BANK PEKAO SA: 65 1240 4373 1111 0010 4016 7733 z dopiskiem imię i nazwisko + składka członkowska za rok 2019.

Zapraszamy! Wstęp wolny!!!

Do zobaczenia!

Anita Czerner-Lebedew

prezes SM MALOKA