, , ,

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO – BAL GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW GLIWICE 2017

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO BAL GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW GLIWICE 2017

Gliwice 23.09.2017r.

Tancerze z kilkudziesięciu klubów tanecznych z całej Polski zaprezentowali się w klimacie Baśni Tysiąca i Jednej Nocy na turnieju tanecznym zorganizowanym przez PTT Szok w Gliwicach.

Niepowtarzalny klimat zapewniała profesjonalna oprawa muzyczna i artystyczna, oraz wspaniałe orientalne stroje . Tematem przewodnim był Alladyn oraz Baśnie Tysiąca i Jednej Nocy .Dominowały uśmiech i dobra zabawa.

Nasz Uniwersytet reprezentowały 2 pary /Karolina i Ludwik Glanertowie oraz Małgorzata Niemiec i Ryszard Wesołowski/, tancerze zrzeszonego w Polskim Towarzystwie Tanecznym klubu tańca GOLD DANCE UTW ŻORY, który prowadzi pełna optymizmu i uśmiechu Pani Agnieszka Szewczyk.

W Gliwicach prezentowaliśmy się drugi raz w klasie F w kategorii Senior III w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Z Turnieju przywieźliśmy 2 brązowe medale : /Gosia i Rysiek/ w tańcach latynoamerykańskich oraz w standardzie, a para /Karolina i Ludwik/ w obu tańcach uplasowała się tuż za podium na 4 i 5 miejscu. Turniej dostarczył nam kolejnych doświadczeń oraz wspaniałej zabawy i wspomnień.

Mieliśmy przyjemność wystąpić obok najlepszych par tanecznych z całej Polski.

Poczuliśmy niepowtarzalny klimat Turnieju i podziwialiśmy taniec na najwyższym poziomie, który przyciąga pięknem i wyrazem artystycznym.

Dziękujemy Żorskiemu Centrum Organizacji Pozarządowych i klubowi Wisus za możliwość przeprowadzenia treningów tanecznych, Gminie Miejskiej Żory za współfinansowanie naszego Uniwersytetu oraz instruktorce Agnieszce, koleżankom i kolegom za doping i wsparcie.

Dziękujemy za udostępnienie zdjęć z wydarzenia Ludwikowi Glanertowi.

Relacja Ryszard Wesołowski

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz