VIII Żorski Bieg Uliczny – 11.10.2015 r. BIEG PO ZDROWIE – NORDIC WALKING

Od kilku lat – UTW w Żorach uczestniczy w Żorskim Biegu Ulicznym organizowanym przez MOSiR w Żorach, pokonując trasę 2 km w marszu Nordic Walking.

W tym roku nasza studentka Zosia Molong również startowała w biegu na 2 km, a potem finiszowała razem ze swoimi wnuczkami w biegu na 10 km.

Razem z naszego Uniwersytetu startowało 23 słuchaczy – w plastronach z napisem „UTW w Żorach”, w tym Pan Ludwik Glanert, który przebiegł trasę co najmniej 4 km fotografując nasz udział w imprezie.

Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w VIII Żorskim Biegu Ulicznym, a nasi słuchacze, którzy zgłosili swój udział w wyznaczonym terminie zostali poczęstowani bograczem.

Na zakończenie startu zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia z Organizatorami Akcji „Biegamy z sercem” w Gliwicach, w której to nasi studenci biorą czynny udział.

Potem w hali sportowej obejrzeliśmy występy artystyczne i uczestniczyliśmy w dekoracji zwycięzców oczekując na losowanie numerów startowych. Tym razem nie udało się nic wylosować naszym słuchaczom /w tamtym roku – nasza koleżanka wylosowała rower/, ale bardzo miło spędziliśmy wietrzną niedzielę października.

Poniżej kilka zdjęć autorstwa Pana Ludwika Glanerta.

Zarząd UTW w Żorach

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz