„Żona z urzędu” – Teatr Amatorski Osób Dorosłych „Apteczka” – Klub „Rebus”

Żona z urzędu

Teatr Amatorski Osób DorosłychApteczka” – Klub „Rebus”

Świetlica w Kleszczowie – Żory – 27.01.2018 r.

27.01.br Teatr Amatorski Osób Dorosłych „Apteczka, prowadzony w Klubie „Rebus”przez Panią Barbarę Musiałek, miał przyjemność spotkać się z seniorami z okazji Dnia Babci i Dziadka w Świetlicy w Kleszczowie /Dzielnica Żor/.

Zaprezentowaliśmy po raz 2-gi sztukę pt „Żona z urzędu” napisaną i wyreżyserowaną przez Panią Barbarę Musiałek.

Premiera sztuki odbyła się 28.05.2017 roku w Klubie „Rebus” z udziałem naszej koleżanki Ani Potęga, z którą musieliśmy się pożegnać 6 listopada 2017 roku po ciężkiej chorobie.

Od samego początku TeatrApteczkatworzą seniorzy, obecnie to wszyscy z wyjątkiem Pana Henryka Wojtczuka słuchacze naszego UTW, a oprawę muzyczną jak zawsze zapewnił Pan Ryszard Czerwiński. Towarzyszyła nam też Pani Barbara Chudek – kierownik Klubu „Rebus”, która bardzo nam kibicuje.

Po reakcji uczestników spotkania sądzimy, że nasz spektakl się spodobał. Zostaliśmy też zaproszeni na bardzo dobry poczęstunek.

Spędziliśmy naprawdę miło czas, a nasz koleżanka Henia Świerczyna uwieczniła to na zdjęciach, które prezentujemy. Z uwagi na to, że wnętrze świetlicy było dość ciemne, zdjęcia obejmują tylko nasz występ, czego bardzo żałujemy i przepraszamy za to seniorów z Kleszczowa.

Zarząd UTW w Żorach

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz