,

Barbara Świeczka Mistrz Żorskiej Ligi Petanque 2021 Wicelider Polskiej Federacji Petanque w punktacji rankingowej sezonu 2021

Barbara Świeczka

Mistrz Żorskiej Ligi Petanque 2021

Wicelider Polskiej Federacji Petanque

w punktacji rankingowej sezonu 2021.

Na spotkaniu świątecznym 20.12.2021 r. Żorskiej Ligi Peanque, Prezes ŻLP Piotr Flaga rozdał nagrody w wewnętrznym turnieju 2021 r.

I miejsce i tytuł Klubowego Mistrza Żor 2021 zdobyła nasza słuchaczka – Basia Świeczka.

Basia udostępniła nam dyplom kilka dni temu i z dumą prezentujemy go na tablicy przy biurze UTW.

27 stycznia br Basia pochwaliła się kolejnym dyplomem za emocjonujące reprezentowanie Żorskiej Ligi Petanque na zawodach PFP ( Polska Federacja Petanque ) i zdobycie tytułu Wicelidera w punktacji rankingowej sezonu 2021.

Ten dyplom również zdobi naszą tablicę przy biurze UTW.

Przypominamy też, że 17 września 2021 r. na Stadionie Śląskim w Chorzowie nasza Basia Świeczka zdobyła dla UTW w Żorach  –  złoty medal w grze w boule na XIII MIĘDZYNARODOWEJ OLIMPIADZIE SPORTOWEJ UTW I ORGANIZACJI SENIORALNYCH „TRZECI WIEK NA START” organizowanej przez UTW w Łazach.

Cieszymy się z sukcesów Basi i składamy Jej najszczersze gratulacje.

Basia przekazała też i zarazem zaprosiła nas na organizowany z okazji 750 – lecia Żor,  Śląski Turniej w Soft Petanque – Dublety – 13.02.2022 r. w Hali MOSiR w Żorach pod patronatem Prezydenta Miasta Żory i Prezesa Polskiej Federacji Petanque.

Zamieszczamy plakat turnieju i wyjaśniamy, że na hali może się znajdować 200 osób, a według informacji Basi uczestników w turnieju i organizatorów będzie około 80 osób, tak więc ponad 100 osób w maseczkach może kibicować zawodnikom, których duża część to słuchacze UTW w Żorach. Turniej będzie trwał kilka godzin, tak że zapraszamy naszych słuchaczy od godziny 10.00 do Hali MOSiR w Żorach.

Dyplomy Basi – na stronie utwzory.

Zarząd UTW w Żorach