Bezpłatne szkolenia komputerowe – jak bezpiecznie korzystać z internetu, projekt Urzędu Miasta Żory

 Prosimy o zapoznanie się z projektem Urzędu Miasta Żory i skorzystanie z możliwości podniesienia swoich umiejętności w posługiwaniu się komputerem.

Szanowni Państwo,

Miasto Żory realizuje projekt pn. „Zaloguj się w Żorach – podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców Żor”. Jeśli chcą Państwo wiedzieć jak np. bezpiecznie korzystać z Internetu, gdzie szukać informacji o wydarzeniach kulturalnych, czy jak za pośrednictwem sieci załatwić sprawę w urzędzie zapraszam do uczestnictwa w tym projekcie.

Głównym celem projektu jest poprawa kompetencji cyfrowych społeczeństwa oraz zwiększenie wykorzystania usług e-administracji poprzez przeszkolenie 90 osób powyżej 25 roku życia mieszkających w Żorach w poniższych modułach:

– moduł „Rodzic w Internecie”,

– moduł „Mój biznes w sieci”,

– moduł „Moje finanse i transakcje w sieci”,

– moduł „Działam w sieciach społecznościowych”,

– moduł „Kultura w sieci”.

Bardziej szczegółowe informacje dot. projektu dostępne są pod linkiem

http://www.zory.pl/fundusze-unijne/perspektywa-2014-2020/popc-2014-2020/3092-zaloguj-si%C4%99-w-%C5%BCorach-%E2%80%93-podniesienie-kompetencji-cyfrowych-mieszka%C5%84c%C3%B3w-%C5%BCor.html

oraz w siedzibie Urzędu Miasta Żory, al. Wojska Polskiego 25, II piętro pok. nr 205, tel. (32) 43 48 402.

Co zrobić, by wziąć udział w szkoleniach? To proste! Wystarczy wejść na stronę www.zory.pl, kliknąć w kafelek „Zaloguj się w Żorach. Bezpłatne szkolenia komputerowe” lub bezpośrednio pod linkiem http://zory.pl/zapisy-na-szkolenia.html a następnie wypełnić krótki formularz.

Prosimy o rozesłanie niniejszej wiadomości wśród członków Państwa organizacji.

Z wyrazami szacunku

Adam Pander
Wydział Strategii i Rozwoju Miasta
Urząd Miasta Żory
al. Wojska Polskiego 25
tel. +48 32 43 48 402
pok. 205