,

Gazeta Senior nowy, listopadowy numer

Gazeta Senior nowy, listopadowy numer. Sprawdź tutaj!

Seniorzy w Ostrowie Wlkp. otrzymują bezpłatne szczepionki na grypę. Stojąc w długiej kolejce, aby zapisać się na szczepienia w ramach limitu miejskiego, Kazimierz Nawrocki zapytał, z czym ludzie w podeszłym wieku stykają się najczęściej w czasie pandemii, co ich niepokoi i nurtuje. Co usłyszał? Seniorzy chcą mieć dostęp do leczenia! Teleporady, e-wizyty w ZUS, Centrum Seniora online, zoom, wirtualne randki dla seniorów. Pozostało nam zaprzyjaźnić się z nimi. Koronawirus nie odpuszcza! Dziś kolejny rekord zakażeń i zgonów. To i wiele innych ważnych tematów w listopadowym wydaniu Gazety Senior. Na okładce Dorota Kolak.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz codziennie na stronie głównej GazetaSenior.pl

Korzystasz z teleporady? Dobrze się do niej przygotuj. Jak to zrobić? Sprawdź teraz! TELEPORADA służy wstępnej ocenie stanu zdrowia. Od jej przebiegu zależy dalsze postępowanie. Dlatego ważne, by dobrze się do niej przygotować, umieć odpowiedzieć na pytania lekarza, ale też zadać istotne pytania dla nas. Dr hab. n. med. Agnieszka Mastalerz-Migas, konsultant krajowy w dziedzinie medycyny rodzinnej, radzi, jak przygotować się TELEPORADY, które zostaną z nami na dłużej.

ARESZT DOMOWY dla Seniora. Jurek Dudzik o nowych obostrzeniach
Prośba o pozostanie w domach z konferencji prasowej przerodziła się w areszt domowy dla seniorów w rozporządzeniu. Jerzy Dudzik, który już jakiś czas temu dołączył do grupy 70+, dzieli się z Wami swoją refleksją. A co TY myślisz o ograniczeniu swobód obywatelskich seniorom? Daj znać w komentarzach na FB.

Korpus Wsparcia Seniorów krok po kroku.
Komu pomoże – granica wieku. Numer kontaktowy Na jakie wsparcie może liczyć senior? Co dokładnie dostarczy Korpus Wsparcia Seniora i kto za to zapłaci? Poznasz numer dedykowanej seniorom, ogólnopolskiej infolinii i dowiesz się, jak będzie przebiegał proces – krok po kroku.

“Doktor Martin” – angielski serial na jesienne dni
Pozytywny akcent. Balsam na skołatane nerwy seniora. Lubicie angielskie seriale? Serial Doktor Martin ogląda się z przyjemnością. Anglicy potrafią patrzeć na siebie z dystansem i żartować z własnych przywar. Serial Doktor Martin jest dostępny przez sześć dni tygodnia na ATM Rozrywka TV. Głównym wątkiem są problemy doktora z pacjentami i skomplikowane relacje doktora z Luizą. Pies odgrywa także kapitalne znaczenie!

Więcej aktualnych informacji znajdziesz codziennie na stronie głównej GazetaSenior.pl

Życzymy naszym Czytelnikom dużo zdrowia i hartu ducha w tych trudnych chwilach.

Udanego dnia
Linda Matus
Redaktor Naczelna „Gazety Senior”