, ,

TAŃCZYMY Z SERCEM dla ANI – ZUMBA & FITNES MARATON DLA KAŻDEGO!

„DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy wytańczyli z SERCEM 10.000 PLN dla ANI!”,

takimi słowami podziękował na stronie internetowej (www.biegamyzsercem.pl) Prezes Fundacji  BIEGAMY z SERCEM – ARTUR  SZCZEŚNIAK.

19 czerwca 2016 r. mieliśmy przyjemność zatańczyć ZUMBĘ MARATON dla chorej Ani w PARKU HANDLOWYM ARENA w Gliwicach. Celem była zbiórka pieniędzy na leczenie chorej dziewczynki. Dzięki zaangażowaniu 301 uczestników, 5 instruktorów i 30 wolontariuszy Ania ma szansę na powrót do zdrowia.

Jak zwykle słuchacze UTW nie zawiedli i w liczbie 11 osób zatańczyli zumbę, ponadto skorzystali ze wspaniałych relaksacyjno-leczniczych masaży.

W teamie naszej ulubionej instruktorki Asi Dziedzic zaprezentowali się: Bąk Wiktor, Glanert Karolina, Krobisz Barbara, Kusiak Grażyna, Matysiak Maria, Niemiec Małgorzata, Olesiuk Emilia, Pietrzyk Marianna, Ploch Ilona, Świerczyna Henryka, Wesoła Renata.

W imieniu Ani Starosolskiej i Jej Rodziców, organizatora imprezy, sponsorów i zarządu UTW jeszcze raz serdecznie dziękujemy naszym słuchaczom za wspólnie spędzony czas, uśmiech i przyłączenie się  do wydarzenia, które warto wspierać.

Za wykonanie zdjęć dziękujemy Ludwikowi Glanert i Zdzisławowi Karbowskiemu.

Relacja Niemiec Małgorzata

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz