Wakacje 2018 r. Imprezy w Żorach

Wakacje 2018 r.

Imprezy w Żorach

organizowane przez MOSiR; MOK;

Bibliotekę Os. Pawlikowskiego i inne.

Serdecznie zapraszamy naszych studentów do udziału w imprezach organizowanych przez instytucje w Żorach. Informacje o imprezach znajdują się na plakatach oraz na stronach internetowych organizatorów. Na tablicy przy UTW jest informacja o imprezach organizowanych przez Bibliotekę Miejską – Os. Pawlikowskiego w lipcu i sierpniu br.

Zapraszamy na rajd rowerowy organizowany przez Bibliotekę – 28 lipca br. Start Rynek – godzina 10.00, zapisy możliwe w dniu rajdu, ale lepiej zapisać się bezpośrednio w bibiliotece, gdzie zapoznamy sie ze szczegółami.

Z UTW wybiera się spora grupa i można się przyłączyć.

Dominującym kolorem rajdu jest kolor pomarańczowy i zachęcamy do uzupełnienia stroju o dodatki w tym kolorze. Przewidzianych jest wiele atrakcji /m.in. odjazdowy grill, animacje/ i konkurs na najbardziej pomarańczowego rowerzystę.

Zapraszamy też na wycieczkę do Pragi 20,21,22 sierpień br organizowaną przez P. Stanisława Sobieckiego – Klub „Globtrotera” oraz na spotkania tego klubu – każdy czwartek – godzina 18.00 – Gospoda „2 Wiedźmy”/ przy targowisku na ul Folwareckiej w Żorach/. Większość członków klubu Globtrotera to słuchacze UTW, więc spotykamy się w swoim gronie. Koszt wycieczki do Pragi – 350 zł i obejmuje: przejazd, ubezpieczenie, zakwaterowanie i obiady.

Więcej szczegółów bezpośrednio u P. S. Sobieckiego – tel. 604 271 052.

Zapisy wraz z zaliczką 100 zł do 26.07.2018 r – można w Gospodzie „2 Wiedźmy” – godzina 18.00.

Przypominamy również, że na bulodromach przy Parku „Cegielnia” nasi słuchacze grają prawie codziennie w boule w godzinach popołudniowych.

Zapraszamy także do udziału w śniadaniach na trawie, zgodnie z programem MOK, gdzie poza przygotowanymi atrakcjami, tańczymy zumbę z Panią Joanną Dziedzic.

7 sierpnia br zapraszamy też na zumbę z Panią Joanną Dziedzic dla wszystkich do Hali Sportowej MOSiR w Żorach na godzinę 19.00.

Zarząd UTW w Żorach