,

Zajęcia Kreatywne DIY. UTW – luty 2019 r.

Zajęcia Kreatywne DIY.
UTW – luty 2019 r.

Po przerwie prezentujemy cudeńka, które słuchaczki UTW wykonują na zajęciach kreatywnych DIY, prowadzonych przez Panią Bożenę Polczyńską – kierownika Biblioteki Miejskiej – Filia nr 5 na Os. Sikorskiego 52 w Żorach /budynek ŻCOP/, gdzie UTW ma swoją siedzibę.
Pani Bożena ukończyła kurs florystyki i realizuje się w bardzo ciekawych projektach, ale lubi też dzielić się swoją pasją z innymi i dzięki temu możemy te zajęcia na uniwersytecie prowadzić.
Zajęcia prowadzone są 4 razy w miesiącu /1,5 godziny/ i zawsze kończą się wykonaniem konkretnego projektu – uwzględniającego święta, pory roku, okoliczności, które Pani Bożena uwiecznia na zdjęciach.
Na zajęcia uczęszcza kilka naszych słuchaczek, które czują potrzebę coś stworzyć i lubią upiększać swoje otoczenie wg własnych pomysłów i gustów.
Poniżej prezentujemy zdjęcia /autorstwa Pani Bożeny Polczyńskiej/ wykonanych przez słuchaczki UTW projektów na zajęciach od listopada 2018 r. do lutego 2019 r.
Trzeba przyznać, że są świetne i robią wrażenie.Mamy nadzieję, że zachęcą także inne słuchaczki UTW do udziału w zajęciach.

Zarząd UTW w Żorach