Zaproszenie! STRAUSS GALA

Miejsce i termin: MOK w Żorach  – 13.10.2018 r. – godz. 18.00

Serdecznie zapraszamy słuchaczy UTW na Galę wspaniałych  melodii muzycznych króla walca Johanna Straussa jak również Emmericha Kalmana, Franza Lehara, Paula Abrahama.

Zabrzmią duety wszech czasów: „Usta milczą, dusza śpiewa” „Co się dzieje, oszaleję”, „W rytm walczyka”, „Myszko, to była piękna noc”, wspaniałe arie: „Aria ze śmiechem”, popisowe utwory instrumentalne, jak i piosenki z repertuaru Jana Kiepury: „Brunetki, blondynki” oraz duety musicalowe i to wszystko podane na najwyższym poziomie.

Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali, takich, jak: „Zemsta Nietoperza”, „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański”, „Wiedeńska krew”, „My Fair Lady” czy „Upiór w Operze”. Śpiewakom towarzyszy wspaniały, Kameralny Zespół Straussowski, składający się z wybitnie uzdolnionych artystów nowego pokolenia muzycznego.

Koncert jest dedykowany każdemu, kto kocha piękną, melodyjną muzykę i jest gotów by szeroko otworzyć swe serce na nowe, muzyczne i nie tylko, doznania.

Na koncert zaprosił osobiście słuchaczy UTW pięknym wykonaniem znanej pieśni „Brunetki, blondynki”  tenor Kamil Roch Karolczuk – na rozpoczęciu roku akademickiego UTW 02.10.2018 r.

Słuchacze UTW otrzymują rabat na cenę biletu w wysokości 10 zł, tak, że cena biletu dla słuchacza UTW wynosi 40 zł. Bilety można kupić w kasie MOK okazując legitymację członkowską UTW. 

Serdecznie zapraszamy, na pewno będzie to niezapomniany wieczór.

Zarząd UTW w Żorach