Japońskie warsztaty dla dzieci

Japońskie warsztaty dla dzieci

Wszystkie dzieci gorąco zapraszamy wraz z opiekunami w sobotnie popołudnie 18 listopada do MOKu w Żorach na Dzień Japoński.

Spotykamy się o 15.00 na dużej sali MOK, gdzie zostaną przestawione zasady gry edukacyjnej, następnie podzielimy się na grupy i rozpoczną się warsztaty dla dzieci:

  • Doświadczycie magii składania papieru origami
  • Zatańczycie w strojach taniec z wachlarzami
  • Pomalujecie herbaciane miseczki
  • Nauczycie się pisać japońskie znaki
  • Złożycie geograficzne puzzle
  • Namalujecie postacie z mangi

 

Na każde dziecko, które weźmie udział we wszystkich  warsztatach będzie czekała nagroda. Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ponadto będzie można przymierzyć kimona, zakupić pyszne sushi w atrakcyjnej cenie czy zieloną herbatę i spotkać oryginalnie ubrane osoby 😉

Po warsztatach o 17.00 rozpocznie się Festiwal Podróży i Nauki Opinie, którego tematem przewodnim będzie Japonia – na uczestników czekają prezentacje multimedialne, pokazy tańca, ceremonia herbaciana itp.

 

Więcej o festiwalu: www.facebook.com/festiwalopinie

Termin i miejsce: 18 listopada (sobota) 2017 r., Warsztaty dla dzieci: 15.00 -17.00, Miejski Ośrodek Kultury w Żorach, Dolne Przedmieście 1

Organizator: Stowarzyszenie Międzykulturowe MALOKA we współpracy z MOK Żory. Festiwal dofinansowany ze środków Gminy Miejskiej Żory.

WSTĘP WOLNY! Bez biletów, rezerwacji i opłat – zapraszamy wszystkich chętnych!!!

Prosimy o punktualne przybycie na 15.00 by zarezerwować sobie możliwość udziału w grze.

opinie_2017_warsztaty_dla_dzieci

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz