,

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO – BAL GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW GLIWICE 2016

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO – BAL GRAND PRIX POLSKI SENIORÓW GLIWICE 2016

Gliwice 24.09.2016r.

Tancerze z 43 klubów tanecznych z całej Polski zaprezentowali się w klimacie karnawałowej Wenecji, na wspaniałym turnieju tanecznym w Gliwicach.

Niepowtarzalny klimat zapewniała profesjonalna oprawa muzyczna i artystyczna, dominowały uśmiech i dobra zabawa.

Nasz Uniwersytet reprezentowały 2 pary, które w tym roku stały się członkami Polskiego Towarzystwa Tanecznego /Karolina i Ludwik Glanertowie oraz Małgorzata Niemiec i Ryszard Wesołowski/, tancerze zrzeszonego w Polskim Towarzystwie Tanecznym klubu tańca GOLD DANCE UTW ŻORY, który prowadzi energiczna i pełna optymizmu Pani Agnieszka Szewczyk.

Prezentowaliśmy się 1-wszy raz w klasie F w kategorii Senior III w tańcach standardowych i latynoamerykańskich.

Z Turnieju przywieźliśmy 2 medale : /Gosia i Rysiek/ srebrny w tańcach latynoamerykańskich oraz brązowy w standardzie, a nasza 2 para /Karolina i Ludwik/ w obu tańcach uplasowała się tuż za podium na 4 miejscu. Turniej dostarczył nam też  kolejnych doświadczeń i wspaniałych wspomnień.

Mieliśmy przyjemność wystąpić obok najlepszych par tanecznych z całej Polski.

Poczuliśmy niepowtarzalny klimat Turnieju i podziwialiśmy taniec na najwyższym poziomie, który przyciąga pięknem i wyrazem artystycznym.

Dziękujemy Żorskiemu Centrum Organizacji Pozarządowych za możliwość przeprowadzenia treningów tanecznych, Gminie Miejskiej Żory za współfinansowanie naszego Uniwersytetu oraz instruktorce Agnieszce, koleżankom i kolegom za doping i wsparcie.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz