SZÓSTA EDYCJA „TAŃCZYMY Z SERCEM” ZUMBA Maraton, Gliwice

SZÓSTA  EDYCJA  „TAŃCZYMY  Z  SERCEM”  ZUMBA  Maraton, 17.09.2016 r. Gliwice

Organizator: Fundacja „Biegamy z Sercem”, 44-100 Gliwice ul. Kościuszki 35.

Sponsor: LELLEK Gliwice – www.audicentrumgliwice.pl

Cel charytatywny akcji: dofinansowanie leczenia 6 letniej Ani Starosolskiej z Gliwic, którą dotknęła nadzwyczaj rzadka choroba genetyczna Zespół Cockayne’a powodujaca przedwczesne starzenie się i opóźnienie rozwojowe (bliższe informacje o Ani na https://web.facebook.com/PomocDlaAni/posts/1171903292877653).

Za nami kolejna edycja „Tańczymy z Sercem” – ZUMBA Maraton. Pomimo deszczu, na dachu największego salonu AUDI w Polsce, 131 osób wytańczyło 13.700,00 zł dla Ani Starosolskiej.

Na ww. sumę złożyły się:

4.925,00 zł – wartość opłat startowych wniesionych przez 174 osoby!

8.465,00 zł – 1% podatku, który Fundacja „Biegamy z Sercem” otrzymała za 2015 r.

310,00 zł – darowizny, które pozyskała fundacja!

Nasza ulubiona instruktorka zumby Asia Dziedzic i trzech pozostałych instruktorów od godz. 17.00 do 20.00 tańczyli z nami Zumbę, która zakończyła się w niecodzienny sposób. Przy blasku pamiątkowych latareczek i dźwiękach piosenki „O północy wejdźmy na dach, żeby patrzeć w oczy gwiazd (Tabb & Sound’n’Grace) zorganizowaliśmy symboliczne ŚWIECĄCE SERDUSZKO DO NIEBA. Wzruszeni chwilą, jednym głosem śpiewaliśmy piosenkę o potędze miłości i ostatkiem sił (jednak), tańczyliśmy ostatni taniec tego wieczoru.

Podziękowania należy złożyć naszej pięcioosobowej reprezentacji w składzie: Frątczak Barbara, Karbowski Zdzisław, Matysiak Maria, Niemiec Małgorzata, Świerczyna Henryka, która wspólnie z organizatorem imprezy – Prezesem Arturem Szcześniakiem, sponsorem, wolontariuszami, instruktorami i młodzieżą włączyła się w dzieło niesienia pomocy Ani Starosolskiej i jej Rodzicom.  

Poniżej prezentujemy kilkanaście zdjęć, które wybraliśmy z fotorelacji zamieszczonych na stronach internetowych: www.biegamyzsercem.pl, www.tanczymy.com oraz wykonanych przez naszego słuchacza Zdzisława Karbowskiego, któremu serdecznie dziękujemy. a także zapraszamy do obejrzenia kr otkiego filmiku z VI edycji „Tańczymy z Sercem” (kliknij tutaj).

Relacja Niemiec Małgorzata

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz