,

Warsztaty Ekologiczne 27 luty (czwartek) od godziny 16.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żorach.

Drodzy Malokowicze i nasi sympatycy,
 
Bądźmy EKO na zakupach!
 

W tym miesiącu zamiast spotkania malokowego zapraszamy WAS na warsztaty szycia. Dołączamy do młodzieżowego Projektu „Eco bags” i proponujemy Wam spotykanie na Rodzinnych Warsztatach Ekologicznych 27 luty (czwartek) od godziny 16.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żorach. Mamy sporo firanek i innych materiałów do wycinania i szycia.

ZAPRASZAMY! WSTĘP WOLNY!!!

Warsztaty sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Gorąco zachęcamy do członkostwa w stowarzyszeniu MALOKA. Choć ceny w Polsce szybko rosną to nasza składka członkowska pozostaje taka sama. Wystarczy wpłacić 35 zł (składka roczna) na konto BANK PEKAO SA: 65 1240 4373 1111 0010 4016 7733 z dopiskiem imię i nazwisko + składka członkowska za rok 2019 (dla członków, którzy, jeszcze nie wpłacili składki w starym roku) lub 2020 (dla tych, którzy chcą być na bieżąco oraz dla nowych członków). W załączniku znajdą Państwo statut stowarzyszenia oraz deklarację członkowską, którą wypełnioną można przynieś na spotkanie malokowe.

 

Do zobaczenia!

MALOKA TEAM